Ödeme Güvenliği

Güvenlik İlkeleri

 

www.bysaat.com  da Kredi Kartları Güvenliği Nasıl Sağlanır?

www.bysaat.com sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır.Verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin kontrolü gerçekleştirilir. Bu yüzden, www.bysaat.com 'dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gereklidir.
Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.

Sitemizin güvenliği dünyaca ünlü web güvenlik kuruluşu olan Thawte tarafından sağlanmaktadır.

 

Sitemizin 256 Bit SSL Sertifikası vardır.

SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi  www.bysaat.com  çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir.

 

Veri Güvenliği:

www.bysaat.com Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. 
derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

 

Veri Paylaşımı:

 www.bysaat.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.
Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler www.bysaat.com  tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir

Bysaat © 2018
 

 

eticaret sitesi